پشتیبانی و خدمات نرم افزاری رای گستر

مجموعه رای گستر همواره  مشتریان خود را مهمترین معرف خود به شمار میآورد و در حفظ و نگهداری مشتریان و تبدیل مشتریان به مشتریان وفادار تمامی تلاش خود را به کار میگیرد و این نگرش اتفاق نخواهد افتاد مگر با خدمات و پشتیبانی مناسب و حرفه ای که همواره شعار مجموعه بوده است.

خدمات پشتیبانی و پیاده سازی نرم افزار به مشتریان کمک می کند تا عملکرد سیستم های فعلی را با استفاده از فناوری اطلاعات دراجرای فرایندها سازمانی افزایش دهند و از پشتیبانی مورد نیاز برای اجرای موثر پروژه ها برخوردار شوند.

پشتیبانی و پیاده سازی، یک رویکرد برنامه ریزی شده برای سیستم های جدید یا ارتقا یافته یک کسب و کار است تا به اطمینان از موفقیت سیستم به کسب و کار کمک کند.

پیاده سازی  پروژه ها مستلزم اجرای دقیق وظایف برنامه ریزی شده برای اطمینان از اینکه نتایج پروژه با معیارهای موفقیت تعیین شده مطابقت دارد  یا خیر،  می باشد. تیم مشاوران پشتیبانی و پیاده سازی شرکت رای گستر با کسب و کار شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از راه حل های فناوری اطلاعات ، بیشترین بهره را می برید ،و همچنین راه حل های پیاده سازی سیستم ، بهره گیری از  منابع و سرمایه های انسانی  و آموزش ها را ارائه می دهند.

با مجموعه ای از خدمات ما ، از کیفیت نرم افزارهای تولید شده شرکت  در انجام فعالیت های  کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید و با خدمات نرم افزاری ما ما از پیشرفت و موفقیت در مواجهه با پیشرفت فناوری اطلاعات برخوردار می شود.

ما بر این باور هستیم که به راستی اکسیژن تنفس در دنیای تجارت حق مشتری مداری ست .

لطفا جهت مشاوره و برخورداری از خدمات شرکت با شماره تماس های ذیل سایت ارتباط برقرار نمایید.

 

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال