نرم افزار کارگزینی
نرم افزار کارگزینی

رای گستر با داشتن  سیستم  قدرتمند محاسبه احکام به صورت اتوماتیک  دارای قابلیت هایی از جمله  قابلیت صدور حکم اتوماتیک پرسنل ، تعریف فرمول های متنوع به صورت داینامیک ، ارتباط با حقوق و دستمزد ، اتوماسیون اداری  و سیستم ورود و خروج  می باشد.

یکی از مهم ترین دغدغه های یک شرکت یا ،سازمان در بخش مدیریت منابع انسانی و از جمله احکام پرسنلی و اطلاعات مربوط به ارتقا پرسنلی آن مجموعه می باشد که همواره چالشی ترین بخش های یک مجموعه به حساب می آید که نیاز به یک سیستم نظام مند، ساخت یافته براساس یک موتور تولید فرمول قدرتمند محاسابتی را بیش از پیش فراهم آورده است.

براساس تعارف مختلفی که منابع انسانی را شامل می شود شاید بهترین تعریف از منابع انسانی ابتدا تغییر نگرش به نیروی انسانی از هزینه  به عنوان منابع با اهمیت سازمان می باشد که میتواند هم از نظر اجتماعی و هم از نظر درآمدی سرمایه اصلی یک سازمان به حساب آید، حال اینکه وقتی این منابع را پذیرفتیم ، مهم ترین کار مدیریت درست منابع در جهت نیل به اهداف سازمان می باشد.

هیچ کس در آغاز ورود به یک سازمان با تمام زوایای  شغلی خود آگاه نیست بناربراین ایجاد یک  نظام صحیح درست بر پایه برنامه ریزی های سازمانی میتواند به سازمان درجهت پیاده سازی اهداف خود کمک کند و همچنین کارکنان نیز بازخورد درست و مطلوب از عملکدر خویش دریافت نمایند.

سیستم های منابع انسانی شرکت رای گستر در راستای ااین اهداف طراحی و راه اندازی گردیده  که از جمله آن سیستم جامع کارگزینی شرکت می باشد که با امکان استفاده از سوابق احکام قبلی، امکان صدور احکام جدید بر مبنای احکام گذشته و پیاده سازی فرمول های پیچیده محاسباتی احکام، امکانات استفاده دلچسبی برای کاربران فراهم می آورد.

از جمله امکانات نرم افزار کارگزینی :

 • تعریف فرمول های محاسباتی پیچیده
 • رابط کاربری ساده و جذاب
 • ثبت سوابق قبلی پرونده
 • ارتقا گروه و ثبت اسناد مرتبط
 • آرشیو و اسکن پرونده های پرسنلی  
 • صدرو احکام اتوماتیک به صورت تجمیعی
 • امکان اصلاح احکام در تاریخ های مختلف
 • امکان بارگذاری اطلاعات از احکام گذشته
 • امکان تعریف ضرایب سالانه
 • امکان ثبت مرخصی های پرسنلی و محاسبه میزان ذخیره مرخصی سالانه
 • امکان ارتباط با سیستم اتوماسیون اداری ، حقوق و دستمزد و...

 شرکت رای گستر فعال در زمینه نرم افزار کارگزینی در شهر های شمال ایران(ساری، نوشهر، آمل، بابل) و تهران میباشد

شرکت رای گستر در زمینه طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن و نرم افزار جامع مالی و اداری فعالیت دارد. جهت خرید و استعلام قیمت بهترین نرم افزار کارگزینی  با ما در تماس باشید.

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال