نرم افزار مالی و اداری /نرم افزار یکپارچه مالی و اداری/ سیستم یکپارچه مالی اداری رای گستر با دیدگاه گردش فرآیند بر بستر وب بوده،که هدف اصلی از طراحی آن ،یکپارچه سازی و تسهیل روند کار و ارائه گزارشات آماری دقیق و نموداری به مدیران سازمان ها و  ادارات،  برنامه ریزی و مجتمع سازی فعالیت های مالی و اداری منطبق تغییرات بودجه ای در سطح سازمان ها می باشد.

سیستم جامع شرکت با رویکرد فرایند محور بر پایه برنامه ریزی منابع سازمانی )به اختصار ERP)    شامل طیف گسترده ای از امکانات و فعالیت های مختلفی می باشد که در نهایت منجر به بهبود عملکرد ، ارتقا و افزایش بهره وری کارکنان ، کاهش هزینه ها و افزایش درآمد های سازمان می شود.

مهم ترین سوالی که در اینجا برای هر مدیری در هر اندازه سازمانی یا مجموعه کسب و کارهای کوچک پیش خواهد آمد این است که آیا دیگر وقت استفاده از نرم افزارهای سنتی مالی به پایان رسیده یا خیر؟ آیا نرم افزار  باید یک سیستم سازمانی را هدایت کند یا بلعکس؟آیا اکنون نیاز به  تغییر به عنوان یک نیاز اساسی درون سازمانی جهت ارتقا بهره وری حائز اهمیت می باشد؟ شاید در بعضی از کسب و کارهای کوچک این تغییر نیاز چندانی نباشد اما در سازمان ها و کسب و کارهایی که به دنبال ویژگی های متنوع و قدرتمند از جمله:

  • دسترسی فراگیر
  • گزارشات آماری دقیق
  • اتوماسیون مالی
  • پیچیدگی و عدم کارآمدی نرم افزار کنونی
  • رشد و توسعه سازمان
  • امکان گزارشات مرحله ای
  • امکان تعریف فرایندها در سازمان براساس مدل های ERP سازمانی

می باشند نیاز به یک سیستم یکپارچه فرایند محور به عنوان نیاز ضروری به حساب خواهد آمد.

 باشد نرم افزار مالی و اداری شرکت رای گستر دارای زیر سیستم های مالی و منابع انسانی می ه از جمله زیر سیستم های مالی شامل:

    نرم افزار حسابداری

    نرم افزار بودجه و اعتبارات

   نرم افزار انبار

   نرم افزار خزانه داری

   نرم افزار چاپ چک 

  نرم افزار امور قراردادها 

و زیر سیستم های منابع انسانی شامل:

    نرم افزار کارگزینی

   نرم افزار حقوق و دستمزد

   نرم افزار ارزیابی عملکرد کارکنان 

   نرم افزار ورود و خروج

   نرم افزارمیز خدمت الکترونیکی  

شرکت رای گستر فعال در زمینه مالی و اداری در بستر وب در شهر های شمالی ایران (ساری، نوشهر، بابل، آمل) و تهران می باشد

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال