سیستم  جامع منابع انسانی شرکت رای گستر با مکانیزه سازی فراینده های سازمانی و سرمایه های انسانی مجموعه ها تاثیر بسزایی در نقش دهی و ساختار سازی متناسب با نقش ها و پست ها در سازمان ها و مجموعه ها ایفا مینماید. این نرم افزارها فرایندهای سازمان را اززمان  ورود کارکنان به مجموعه ها تا ارزیابی و بازنشستگی پرسنل تحت پوشش قرارداده و به صورت      سازمانی پیاده سازی میگردد.ERP  سامانه جامع بر مبنای    بر مبنای 

 

عملکرد و تخصص کارکنان آموزش دیده و ماهر یکی از مهم ترین عوامل موثر در بالابردن میزان کارایی سازمانها است.اگرچه سازمانها تلاش میکنند از نیروهای لایق و تحصیل کرده در جهت نیل به اهداف خود استفاده کنند اما هیچ کس در آغاز ورود به سازمان با تمام جنبه ها و زوایای شغل خود آشنا نیست و به این مقصود سیستم های منابع انسانی شرکت میتواند نقاط ضعف و قوت کا رکنان را مشخص کندو با ارئه راهکارهای مناسب موجب بهبود عملکردها گردد.

منابع انسانی مجموعه ای فعالیت های ست که در مجموعه ها جهت مدیریت سرمایه انسانی ، منابع سازمانی تا شناخت‌ كاركنان‌ قوي‌ و اعطاي‌ پاداش‌ به‌ آنها به کارگرفته می شود و از اين‌ طريق‌، ايجاد انگيزه‌ براي‌ بهبود عملكرد آنان‌ و ساير كاركنان‌، از جمله‌ علل‌ اصلي‌ پیاده سازی یک سیستم منابع انسانی قدرتمند برای استقرار در مجموعه ها می باشد.

 بديهي‌ است‌ كه‌ ارزيابي‌ عملكرد كاركنان‌ فرايندي‌ بسيار مهم‌ و از حساسترين‌ مسائلي‌ است‌ كه‌ مسئولان‌ سازمان‌ با آن‌ روبرو هستند. اما آنچه بايد در ارزيابي عملكرد مورد توجه قرار بگيرد خود كنترلي و مسئوليت پذيري کارکنان است .

مدل 360درجه ارزیابی شایستگی مدیران آینده

زیر سیستم های منابع انسانی :

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال