سیستم  جامع منابع انسانی شرکت رای گستر با مکانیزه سازی فراینده های سازمانی و سرمایه های انسانی مجموعه ها تاثیر بسزایی در نقش دهی و ساختار سازی متناسب با نقش ها و پست ها در سازمان ها و مجموعه ها ایفا مینماید. این نرم افزارها فرایندهای سازمان را اززمان  ورود کارکنان به مجموعه ها تا ارزیابی و بازنشستگی پرسنل تحت پوشش قرارداده و به صورت      سازمانی پیاده سازی میگردد.ERP  سامانه جامع بر مبنای    بر مبنای 

 

عملکرد و تخصص کارکنان آموزش دیده و ماهر یکی از مهم ترین عوامل موثر در بالابردن میزان کارایی سازمانها است.اگرچه سازمانها تلاش میکنند از نیروهای لایق و تحصیل کرده در جهت نیل به اهداف خود استفاده کنند اما هیچ کس در آغاز ورود به سازمان با تمام جنبه ها و زوایای شغل خود آشنا نیست و به این مقصود سیستم های منابع انسانی شرکت میتواند نقاط ضعف و قوت کا رکنان را مشخص کندو با ارئه راهکارهای مناسب موجب بهبود عملکردها گردد.

نرم افزار جامع منابع انسانی

منابع انسانی مجموعه ای فعالیت های ست که در مجموعه ها جهت مدیریت سرمایه انسانی ، منابع سازمانی تا شناخت‌ كاركنان‌ قوي‌ و اعطاي‌ پاداش‌ به‌ آنها به کارگرفته می شود و از اين‌ طريق‌، ايجاد انگيزه‌ براي‌ بهبود عملكرد آنان‌ و ساير كاركنان‌، از جمله‌ علل‌ اصلي‌ پیاده سازی یک سیستم منابع انسانی قدرتمند برای استقرار در مجموعه ها می باشد.

 بديهي‌ است‌ كه‌ ارزيابي‌ عملكرد كاركنان‌ فرايندي‌ بسيار مهم‌ و از حساسترين‌ مسائلي‌ است‌ كه‌ مسئولان‌ سازمان‌ با آن‌ روبرو هستند. اما آنچه بايد در ارزيابي عملكرد مورد توجه قرار بگيرد خود كنترلي و مسئوليت پذيري کارکنان است .

مدل 360درجه ارزیابی شایستگی مدیران آینده

نرم افزار جامع منابع انسانی

زیر سیستم های منابع انسانی :

 

نرم افزار جامع منابع انسانی

 

 

لطفا جهت مشاوره و برخورداری از خدمات شرکت با شماره تماس های ذیل سایت ارتباط برقرار نمایید

011-4444-0715

0911-100-8660

 

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال