شرکت رای گستر با تفکر عبور از سیستم های سنتی و فرسوده به سمت و سوی سیستم های مدرن با تکنولوژی های پیشرفته و تحلیلی پویا تر با تکیه بر مکانیزه سازی فراینده های مالی یک مجموعه از کوچک تا مجموعه و سازمان های بزرگ  اقدام به تولید سیستم جامع مالی نموده است.

نرم افزار جامع مالی رای گستر با یکپارچه سازی فرایندهای مالی مجموعه ها و ارائه گزارشات آماری دقیق و عملکردی ، با ارائه راهکارهای بودجه نویسی دقیق و گزارشات تحلیلی بودجه منطبق بر ماموریت و برنامه ها امکانات ویژه و مطلوبی در اختیار سازمان ها قرار میدهد.

در هر مجموعه ای اگر ما تمام  فرایندهای یک سازمان را مانند یک زنجیر درنظر بگیریم حلقه های این زنجیر هرکدام فرایندهای مجموعه خواهند بود و فرایندهای مالی  یک سازمان جز اصلی ترین و کلیدی ترین فرایندهای آن مجموعه به حساب می آید که کنترل و مدیریت سایر بخش ها با در نظر گرفتن ساختارهای مالی قابل پیاده سازی خواهد بود.

 

چرا نرم افزار جامع مالی رای گستر؟

در اینجا به برخی از ویژگی های نرم افزارمالی رای گستر اشاره میکنیم که این سیستم و زیر سیستم های رای گستر را نسبت به بقیه سامانه متمایز می نماید:

  • رابط کاربری ساده : کاربر به راحتی میتواند با محیط کاربری سیستم ها ارتباط برقرار کرده و قابلیت یادگیری آسان و سریعی را دراختیار مدیران و کاربران قرارمی دهد.
  • پویا بودن
  • سرعت نرم افزار درشبکه های اینترنتی و تحت شبکه
  • مدل توسعه ای نرم افزار بر پایه یک BPMS   قدرتمند
  • تفکیک فصول اقتصادی و هزینه ای بر مبنای ماموریت ها و برنامه ها
  • تعریف حساب مستقل تا چندین سطوح مختلف
  • گزارشات ماتریکس حساب ها
  • پیکربندی یکپارچه سیستم با نرم افزارهای اداری
  • ارتباط پیوسته زیر سیستم های مالی

 

زیر سیستم های نرم افزار جامع مالی  که به صورت پیوسته با هم در ارتباط بوده و مدل های فرایندی سازمان را به صورت ساختار محور پیاده سازی نموده و به دلیل ساخت یافته بودن سیستم های نرم افزاری و مازولار بودن نرم افزار ها  امکان ارتباط با سرویس های مختلف درون سازمانی و یا لایه مستقل      Master date  ,Reference data    را دارا می باشد

زیرسیستم های نرم افزار مالی شامل :

 

 

نرم افزار چاپ چک

 

 

لطفا جهت مشاوره و برخورداری از خدمات شرکت با شماره تماس های ذیل سایت ارتباط برقرار نمایید.

011-4444-0715

0911-100-8660

 

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال