سیستم بودجه و اعتبارات شرکت رای گستر با قابلیت واردسازی  تنظیم بودجه و اصلاحیه های  بعدی بودجه و گزارشات عملکردی و برنامه ای، قابلیت های ویژه و جذابی جهت هدفمند سازی بودجه ها و انطباق بودجه با ماموریت ها و برنامه ها در احتیار مدیران مالی و حسابداران دستگاه های اجرایی و سازمان ها قرار میدهد.

سیستم بودجه همگام و یکپارچه با سیستم حسابداری شرکت امکان مشاهده هزینه های انجام شده هر سرفصل و میزان هزینه مانده در هر لحظه از ظرفیت بودجه برای هرسرفصل به کاربران ارائه میدهد.

نرم افزار بودجه و اعتبارات شرکت امکانات ویژه ای برای شهرداری های کشور دراختیار قرار میدهد تا بودجه خود را منطبق با سرفصل های جدید ماموریت ها/و برنامه و گزارشات شش گانه ماموریتی برنامه ریزی و به کار گیرند.

نرم افزار بودجه

نرم افزار بودجه

نرم افزار بودجه

لطفا جهت مشاوره و برخورداری از خدمات شرکت با شماره تماس های ذیل سایت ارتباط برقرار نمایید

011-4444-0715

0911-100-8660

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال