خدمات پشتیبانی و پیاده سازی نرم افزار به مشتریان کمک می کند تا عملکرد سیستم های فعلی را با استفاده از فناوری اطلاعات در بین پرسنل ، فرایندها سازمانی و فناوری افزایش دهند و از پشتیبانی مورد نیاز برای اجرای موثر پروژه ها برخوردار شوند.

پشتیبانی و پیاده سازی یک رویکرد برنامه ریزی شده برای سیستم های جدید یا ارتقا یافته یک کسب و کار است تا به اطمینان از موفقیت سیستم به کسب و کار کمک کند.

پیاده سازی  پروژه ها مستلزم اجرای دقیق وظایف برنامه ریزی شده برای اطمینان از اینکه نتایج پروژه با معیارهای موفقیت تعیین شده مطابقت دارد یا خیر، می باشد. تیم مشاوران پشتیبانی و پیاده سازی ما با مجموعه  شما همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از راه حل های فناوری اطلاعات ، بیشترین بهره را می برید ، راه حل های پیاده سازی سیستم ، منابع و آموزش ها را ارائه می دهند.

با مجموعه ای از خدمات ما ، کیفیت نرم افزاری در انجام فعالیت های  کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید و با پشتیبانی نرم افزاری ما از پیشرفت و موفقیت در مواجهه با پیشرفت فناوری اطلاعات برخوردار می شود.

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار تحلیل گران رای گسترکاسپین توسط جمعی از برنامه نویسان و کارشناسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی ،اداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار آغاز به فعالیت نمود . استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و ... اکنون گامی به سوی بزرگان و پیشگامان برداشته ایم . . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسبت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم

 

ارتباط با ما

011-4444-0715

0911-100-8660

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساختمان شماره1: تهران خیابان دولت-خیابان مطهری-ساختمان امین-پلاک6

ساختمان شماره2: آمل-مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال